Fabrica de Staruri reclamat în Open Skies
A ajuns la mine un jurnal oferit de Air Moldova, sub denumirea Open Skies - Fest in Munich. Este o copie gratuită. Puţin lam răsfoit şi am dat de o publicitate a Fabricii de Staruri. Stă la un loc văzut, e imposibil să nu vezi această publicitate. Poţi să nu o vezi numai în cazul în care răsfoieşti cîte 10 foi odată
. Stă la început. Pe primele pagini. Şi spuneam că e imposibil să nu o vezi, deoarece e cît pagina. Scris : Numai la Prime şi 2 Plus. Sunt prezentaţi şi partenerii
. Deci e făcută reclamă concomitent la mai multe lucruri.
Sunt sigur că nu e unicul sau ultimul loc unde este reclama Fabricii de staruri.
Sursa
2009-02-16 16:39:50