Nelly Ciobanu va cînta româneşte la Moscova pentru Eurovision
Am căutat prin tot web-ul local o ştire despre acest concurs controversat şi n-am găsit-o decît pe situl oficial EuroVision.tv, deci numai în engleză.
Nimic nu scrie despre rezultatele votării locale pe situl trm.md, nici pe cel al sponsorului principal. Poate au ceva de ascuns?
De aceea m-am gîndit să scriu aici, pe această pagină frecventată, ca să vă informez (în locul presei, care e absentă în toate week-end-urile) şi să vă întreb: aţi privit/ascultat, cum vă pare piesa, sunteţi de acord cu acest scor?
Sursa
2009-02-15 01:22:21