Homosexualii folosesc un semn al unuia din legămintele care L-a făcut Dumnezeu cu oamenii .
După 1500 de ani după creaţie „Domnul a văzut că răutatea omului era mare pe pământ şi că toate întocmirile gândurilor din inima lui erau îndreptate în fiecare zi numai spre rău. I-a părut rău Domnului că a făcut pe om pe pământ şi S-a mâhnit în inima Lui. Şi Domnul a zis: „Am să [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=alexcurbet.wordpress.com&blog=2019655&post=1200&subd=alexcurbet&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-14 07:29:10