De ce PPCD? Vom munci împreună, ne vom ruga împreună şi oamenii ţării noastre ne vor înţelege şi ne vor urma!
Prin ce se deosebeşte Partidul Popular Creştin Democrat de celelalte partide? 1. PPCD este singurul partid care are un trecut politic onorabil şi demn de respect. PPCD este cel mai vechi partid democratic din ţară. Datorită oamenilor din partidul nostru s-a obţinut LIMBA de STAT, ALFABETUL LATIN, INDEPENDENŢA, TRICOLORUL. CUCERIRILE DEMOCRATICE ŞI TRECEREA LA ECONOMIA DE PIAŢĂ SUNT [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=stefanmiron.wordpress.com&blog=5733247&post=214&subd=stefanmiron&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-13 22:32:00