Fabrica de staruri = multe vizite.
Mă uitam acum în Blog Stats, un plugin pentru a vedea o statistică a blogului - Stats, ce pot să afirm, e că Fabrica de Staruri aduce cele mai multe vizite, cel puţin pentru blogul m.u, Atît articolul despre “Fabrica de vedete” cît şi cel despre “Anti-fabrică” care a venit mai tîrziu mi-au adus cele mai multe vizite, aşa că pot să concluzionez că Fabrica de staruri este aducătoare de vizitatori, indiferent că ei vin de pe google sau de pe blogosferă.
Sursa
2009-02-13 12:30:59