(grafic) Incepem cu un egal
Dupa multa zarva transformata in interes, in bezna si uitata de cei convocati, Moldova incepe mat un an de fotbal conform cu realitatile societatii din care-si scoate capul prostit de propria-i putina inteligenta. 1:1 cu Macedonia. Un rezultat deloc prost, daca ar fi sa spunem ca marcatorul nostru, Valeriu Andronic, este legitimat la Baltika Kaliningrad (liga secunda din Rusia), iar al balcanicilor joaca sub culorile lui Lazio. Nu a mai ajuns Ivanov. Domnule Dobrovolsky ne spuneti si noua de ce? Poate afla cronicarii cu penita facuta sulita. (more…)
Sursa
2009-02-13 01:17:53