Sesiunea 4 a Facultăţii Tehnologii Informaţionale
Nevoia de a studia computerul este mare. Doritori de a studia computerul sunt mulţi. Puţini sunt cei care pot să înveţe pe alţii să folosească computerul eficient şi spre bine.
Suntem bucuroşi să vă anunţăm că în perioada 2-14 martie va avea loc următoarea sesiune a Facultăţii Tehnologii Informaţionale a Institutului Biblic Inductiv din Moldova. La această sesiune vom învăţa Programul PowerPoint şi cursul de studiu biblic asupra epistolei lui Iacov. Acest curs este unul foarte interesant, pentru că prin această epistolă Dumnezeu ne arată care este credinţa vie, plăcută Lui.
Sesiunea va avea loc la Biserica “Golgota”, str. Ialoveni 2, lângă gara auto de Sud Vest. Pentru înscriere vă rugăm să ne contactaţi la 383006, 068160114 sau la email-ul arturboicu@gmail.com.
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=boicufamily.wordpress.com&blog=1660127&post=132&subd=boicufamily&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-12 23:27:30