A fost lansată acţiunea “Telefonul Schimbarii”
Salut! Participa la schimbarea politica in tara ta: fii parte a retelei basarabenilor expatriati „Telefonul Schimbarii”! Convinge-ti familia si rudele din Moldova sa mearga la votare pe 5 aprilie si sa voteze IMPOTRIVA COMUNISTILOR. Expatriatii basarabeni sunt forta optimista a Schimbarii in Moldova. Convinge cel putin o persoana si vei fi unul din vectorii Schimbarii! Moldova merita O SOARTA MAI BUNA! Transmite acest mesaj tuturor prietenilor tai!
Cu drag,
- Comunitatea basarabenilor din Belgia
Sursa
2009-02-12 19:55:24