Dacia - Saliut-Energhia 0-3
Dacia a disputat un nou meci de verificare în cantonamentul din Turcia. Echipa noastră a fost învinsă de Saliut-Energhia Belgorod (prima ligă rusească), scor 0-3. Prima repriză s-a încheiat nedecis, 0-0, deşi dacii au jucat mai bine şi au ratat mai multe ocazii de gol. În partea secundă, staff-ul tehnic al Daciei a efectuat mai multe schimbări, urmărindu-i la treabă pe jucătorii noi aflaţi înSursa
2009-02-11 17:43:27