Publicitate la bere, sau mai bine zis după bere
Aseară, la o bere după filmările Erudit Cafe, creatiff-ul colectiv a generat câteva propuneri de slogane şi promoţii. Sursele de inspiraţie: Pelevin, promoţia "Pivnoi Bum" de la Andy's şi ultimile informaţii despre stundenţie în Moldova. Iată ce ne-a ieşit: Нет. Больше водки не буду.Кефир "Сэнэтате". *** La fiecare bere primeşti gratuit o sută de grame de vodcă. Programul de susţinere aSursa
2009-02-11 09:07:00