Start pemtru Blogovăţ 2009
M-am înscris la Blogovăţ 2009. Să fiu sincer aveam de gând să nu mă bag în acest an. Şi asta pentru că nu cred că am un blog ce ar merita să participe la un astfel de concurs, darămite înca la vreun premiu. Pe de altă parte nu văd de ce să nu particip. Poate m-ar stimula să scriu mai mult şi totodată e un instrument de promovare, nu? Dacă anul trecut m-am înscris cu două bloguri, dintre careSursa
2009-02-09 18:24:01