Clubul IDEA se lansează oficial!
Clubul IDeilor Economice Alternative(Clubul IDEA) reprezintă o echipă nouă de economişti care îşi pune ca scop crearea în Republica Moldova a unei pieţe de idei. Contextul apariţiei Clubului IDEA este lipsa unui sistem clar de apreciere a calităţii ideilor economice şi sociale ce sunt lansate, la fel precum faptul că nu există un sistem clar de referinţă [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=mihaibologan.wordpress.com&blog=5175799&post=217&subd=mihaibologan&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-06 17:12:08