Publicitatea offline
… e lucrul de care ma interesez acum. Am gasit producatori de bratari de silicon personalizate, de tricouri cu orice logo vrei, de cani cu logo-ul Creier Ars. Oare care e cea mai tare?
Chestia buna in astea e ca cel ce ajunge sa poarte un astfel de tricou/bratara devine automat o reclama mobila a site-ului. Desigur, majoritatea vor arunca tricoul in cosul cu rufe, vor pierde bratara si vor sparge cana pana le vor vedea altcineva, dar merita incercat .
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=cerebel.wordpress.com&blog=6045619&post=85&subd=cerebel&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-06 16:55:10