BULETINUL PARTIDULUI LIBERAL
Ieri, 05 februarie, la Comisia Electorală Centrală a vut loc înregistrarea partidelor pentru participarea în campania electorală. Partidul Liberal a fost înregistrat primul, iar conform tragerii la sorţi va fi inclus cu numărul 2 (doi) în buletinul de vot. CETĂŢENI AI REPUBLICII MOLDOVA, LA 5 APRILIE 2009, VOTAŢI PARTIDUL LIBERAL! VOTAŢI ECHIPA DE [...]Sursa
2009-02-06 11:45:05