Iarăşi despre fraţii istro-români din Croaţia
STIMATE DOMNULE DEPUTAT VLAD CUBREACOV, Numele meu este Elena Ramona Potoroacă şi sunt muzeograf în cadrul Complexului Naţional Muzeal „ASTRA” din Sibiu. Anul trecut am avut oportunitatea de a câştiga proiectul cultural Istroromânii - consolidarea şi permanentizarea valorilor şi tradiţiilor, finanţat de Administraţia Fondului Cultural Naţional. Dumneavoastră aţi fost informat de derularea acestui proiect de căre doamna [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=cubreacov.wordpress.com&blog=2315619&post=363&subd=cubreacov&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-05 11:15:53