Societate cu caracter confuz!
Recent am parcurs cu privirea cateva sondaje de opinie, aici, am constatat că, cel mai simpatizant actor politic este “Sfintenia Sa”, monopolul, Vladimir Voronin! În acest context se impun o serie de precizări! Surprinzător şi nedesluşit este beatitudinea cetăţenilor. Din presa imparţială, obiectivă şi neatarnată conştientizez că toţi opteaza pentru schimbare, însă anchetele adeveresc opusul. [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=ludadamian.wordpress.com&blog=4852557&post=282&subd=ludadamian&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-05 04:15:50