Abonamente la sala de forţă pentru 5 ONG-uri!
Reprezentanţi a 5 organizaţii neguvernamentale preocupate de apărarea drepturilor omului susţin că nu le rămîne, deja, decît să-şi facă abonamente lunare la sălile de forţă din capitală! În acest sens participanţii protestului din 3 februarie din faţa Procuraturii Generale susţin că aceasta este unica soluţie în condiţiile în care democraţia în Republica Moldova se bazează [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=vitaliegutu.wordpress.com&blog=6058814&post=149&subd=vitaliegutu&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-04 22:35:10