Jucam cu Rusia si Romania
In timp ce expertii in analize sportive stau in asteptarea sezatorii de la televiziunea lui, nationala U-21 a Moldovei si-a aflat adversarii din preliminariile Europeanului din 2011. Mai mult, sunt voci care ne si apreciaza, selectionata lui Chirilov a facut parte din grupa a 3-a valorica, alaturi de Olanda, Belgia, Scotia, Ungaria, Grecia, Norvegia, Armenia, Bulgaria si Irlanda de Nord (more…)
Sursa
2009-02-04 18:17:08