Interviu cu Sanda Maria Ardeleanu, deputat în Parlamentul României, Vice-Rector Universitatea “Ştefan cel Mare” Suceava
“Fac parte din fericiţii români care au putut constata pe viu evoluţia românilor din Basarabia” În activitatea dumneavoastră didactică nu o dată aţi fost la Chişinău, participînd la mai multe acţiuni comune. Aţi simţit vreo schimbare de la prima şi ultima dumneavostră vizită în R.Moldova? Aş vrea să-ţi mulţumesc pentru întâlnirea [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=oxana90.wordpress.com&blog=3031228&post=837&subd=oxana90&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-04 00:00:53