Neogen…
… trimite spam. Mult. Foarte mult. M-a felicitat de 2 ori cu ziua mea de nastere care inca n-a fost. Si imi recomanda cele mai optimale “job”-uri pentru mine. Chiar daca n-am cont pe BestJobs. Si nu doar in Moldova. Pacat ca n-avem un zoso in Moldova . Ar face putina ordine pe aici.
Pe langa spam mai foloseste trucuri de kkt. Cand faci logout de pe Faces.md, te trimite pe BestJobs.md. Si vizitele cresc, cresc… Si se crede din ce in ce mai mare si mai tare, lasand site-uri ca Creier Ars in spate in top20.
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=cerebel.wordpress.com&blog=6045619&post=81&subd=cerebel&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-02 22:25:29