Anti-fabrică.
La început mi-a plăcut ideea, treceam cu vederea, neajunsurile care erau foarte multe. Nu eram cel mai mare telespectator, nu intram pe site-ul lor pe forum, nu am dat întrebări )), pur şi simplu urmăream cam regulat agendele… cel puţin cînd eram acasă şi aveam timp Dar… am ajuns la concluzia că nu merită, de ce? Pentru că a rămas Andrei )), pentru că vorbesc ca nişte ţărani şi încă prostii… Recunosc, eu nu-s nici pe departe perfect, dar vă vede o ţară întreagă pentru ce trebuie să te “fărîmi”. Desigur unii merită, au talent, dar restul… mai bine ar tăcea şi nu s-ar vî***.
Sursa
2009-02-01 20:08:45