Conferinţa Republicană a Organizaţiei de Tineret a Partidului Liberal
La 1 februarie, incepând cu orele 11, în incinta sălii de conferinţe a LeoGrand Hotel & Convention Center se va desfășura Conferinţa Republicană a Organizaţiei de Tineret a Partidului Liberal. La ea vor fi prezenţi aproximativ 700 de delegați din raioanele și satele republicii, printre ei fiind și grupul tinerilor liberali din Cojuşna. Pentru comentariu [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=pavelmunteanu.wordpress.com&blog=4921028&post=341&subd=pavelmunteanu&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-31 23:44:38