De ce nu ne-am tras-o?

De ce nu ne-am tras-o pana acum? Asta a fost intrebarea pe care am adresat-o catorva din lista de mess dimineata. Doar un mic test. Apoi a aparut si Maniak, si a inceput sa intrebe si el. Deci iata ce a iesit:

Maniak: de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Okta: ca eshti lashara
Maniak: =))
Okta: =))

Maniak: auzi noi de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Ioana: totul e inainte

Maniak: auzi noi de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Iuri: =)) ca am si eu o pula
Maniak: pai si?
Iuri: mie imi plac fetele
Iuri: sa mor eu..pui niste intrebari cateodata

Maniak: auzi noi de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Alesea: :O ??????????
Maniak: pai asa si nu mi-ai spus de ce
Alesea: pentru ca esti departe ))))

Maniak: de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Romina: paaaaavel
Romina: ai baut?
Romina: :-|

Maniak: auzi noi de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Stefan: adik pedi6i blea?

Maniak: de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Victoria: d aya k
Victoria: avea sa iasa vre-o bomba genetika dupa aya
Victoria: ;))

Maniak: de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Adrik: ptu ca nai vrut sa iei la gura =));)

Maniak: de ce nu ne-am tras-o pana acum?
Nikoleta: difitzit d condoms
Maniak: criza asta…

niku: pai de ce pana acum nu ne-am tras-o?
pisikuta: deatita ca eu is genu neutru
pisikuta: si n-are cum sa ne-o tragem
niku: aaa… destul de bun motivul
pisikuta: o daa
pisikuta: :D

pisikuta: dima, asculta de ce pana acum nu ne-am tras-o?
pisikuta: aa?
dima: ce sati targi
dima: ?
pisikuta: pai…intelegi tu….. sa ne-o tragem
pisikuta:
dima: nu inteleg vb direct
dima: nu te rushina
pisikuta: nu ma rusinez
pisikuta: poi asta e ft direct
pisikuta:
dima: ca anume sa ne tragem ?
pisikuta: mah, ce nu-i clar?? intrebare directa…care necesita un raspuns direct
dima: de aceia ca ne vedem rar . E buna raspunsu
dima: ?
pisikuta: poi cind ne-am vazut de ce nu ne-am tras-o?
dima: deatica ca ne stiam de putin timp abia, poate nustiu… Asta tu trebuie sa zici deja !hmm….si asta-i singuru motiv?
pisikuta: ehh….
pisikuta: dima: nush poate mai sun t
dima: dap ia mai zishi tu vo unu
pisikuta: intrebare iti era tie adresata….n-o intoarce catre mine

pisikuta: xtati, de ce noi pana acum nu ne-am tras-o?
pisikuta:
ionut: ca eu am tras in alte parti

niku: auzi fata
diana: zi repede ca trebuie sa plec
niku: ma intrebam…. noi de ce pana acum nu ne-am tras-o?
Diana has signed out.

niku: pot sa te intreb ceva?
alinutza: ia
niku: noi doi de ce nu am facut sex pana acum?
alinutza: /:) sa-mi dai si mie ce fumezi tu
niku: =))

niku: esti?
doina: zi
niku: ba noi de ce n-am facut sex pana acum? impreuna zic
doina: pt ca nu fut retarzi?
niku: de parca ai fute ceva..

niku: iti pun o intrebare
niku: adica stai
niku: mai intai
niku: esti in toane bune?
LoLa: da
niku: sigur?
niku:
LoLa: da
niku: deci nu imi dai ignore
niku: noi de ce nu ne am tras-o pana acum?
LoLa has signed out.

Nu va temeti sa incercati si voi si sa lasati rezultatele aici ;)


Sursa
2009-01-31 18:12:11



Comenteaza





Ultimele 25 posturi adăugate

03:03:08foarte simpatic —» turn up the silence
15:26:04Protest la Primăria Chișinău după demolarea Apartamentului deschis —» Curaj.TV | Media alternativă
09:48:55Purcari lansează colecția nouă de vinuri Parcela —» Fine Wine
05:01:11DIN COSMOGRAME —» Leo Butnaru
14:28:08Clubul nostaligicilor după #urss —» Curaj.TV | Media alternativă
04:57:01DIN REVISTA TINERILOR —» Leo Butnaru
18:01:18Au demolat Apartamentul Deschis #Chișinău! —» Curaj.TV | Media alternativă
03:33:33LA BAC —» Leo Butnaru
14:23:55Mondialul de fotbal la We Sport și Jurnal TV —» Sandu GRECU
09:35:00📜 COMUNICAT OFICIAL ⚽️ CS Atletic Strășeni —» Sandu GRECU
05:33:19DIN YES-EURI —» Leo Butnaru
20:42:41Unde suntem, încotro mergem —» APort | "Pentru un român care știe citi, cel mai greu lucru e să nu scrie." I.L. Carag
17:14:03Peste 1 miliard de euro în noi parteneriate investiționale și finanțări anunțate pentru Republica Moldova 💥 —» Sandu GRECU
11:26:32Potîrniche, acid cu colegii: birocrație. Stop pe Stadion. Rușinea CNOS. Sfaturi de la Dobrik —» Sandu GRECU
10:31:49Terapie în grup sau să nu ne mai mințim… —» Biblioteca de Arte 'Tudor Arghezi'
07:04:13Epicrama a fost inaugurată oficial —» Fine Wine
07:02:26Drumul Republicii Moldova în UE —» Biblioteca Publică or.Rîşcani
05:24:25DIN ESEURI —» Leo Butnaru
16:09:58Produsele moldovenești pot ajunge în fața cumpărătorilor internaționali la SIAL Paris 2026 ❣️ —» Sandu GRECU
16:01:52Tinerii din Moldova transformă apicultura într-o oportunitate de dezvoltare și investiție în viitor 🐝 —» Sandu GRECU
14:00:30Deputatul Lilian Carp cere transparență la Strășeni: Stadionul construit din bani publici trebuie să aparțină cetățenilor, nu grupurilor de interese 🔥 —» Sandu GRECU
07:56:28CELEBRITĂȚI PRIN VREMURI... —» Leo Butnaru
14:53:05Republica Moldova, destinație strategică pentru afaceri - Agenția de Investiții lansează Ghidul Investitorului 2026 📜 —» Sandu GRECU
12:12:31POEZII PENTRU COPII —» Leo Butnaru
09:12:46DE ZIUA COPIILOR —» Leo Butnaru