Alegerile parlamentare vor fi pe 5 aprile
Biroul Permanent al Parlamentului a propus ca alegerile Parlamentare din acest an să aibă loc pe 5 aprilie. Este evident că majoritatea parlamentară va ratifica această dată. Alegerile Parlamentare vor fi în ajunul sfintelor sărbători de Paşti. Poate acest lucru va face posibil ca să avem alegeri corecte, şi oamenii temători de Dumnezeu cu adevărat, să intre în noul legislativ. Cred totuşi că este bine această dată. Este bine ştiut că în ajunul sărbătorilor mulţi din cei plecaţi peste hotare se întorc acasă. Acest lucru ar putea conta esenţial în rezultatul alegerilor. Dacă ar fi să visăm practic, atunci doresc ca această campanie să fie una curată, iar în parlament să acceadă oameni care au ca interes binele întregii societăţi, nu doar a unei păţi a societăţii. Vreau ca acest Parlament, să pună accentul pe consolidarea familiei ca şi valoare, chiar dacă sunt presiuni mari din Occident de a elabora legi în favorea unei minorităţi sexuale. Vreau ca să fiu cu adevărat mândru că m-am născut pe acest pământ. Pentru aceasta este nevoie de implicarea noastră a tuturor. Cu atât cât putem. Dumnezeu să ne ajute !
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=blendarencu.wordpress.com&blog=1705278&post=801&subd=blendarencu&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-27 13:18:08