Dependenta de cluburi: “norma intreaga” sau “colaborare”?
Mergi cu regularitate in cluburi? Sau esti genul “cu cat mai rar, cu atat mai bine”? Ambele variante iti aduc beneficii, insa depinde doar de tine cum le cantaresti si ce-ti doresti de la viata. Cand te trezesti luni dimineata dupa 3 ore de somn, obosita si cu deznadejdea unei zile pline de lucru, iti promiti ca [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=ludadamian.wordpress.com&blog=4852557&post=214&subd=ludadamian&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-27 12:26:21