Ora 2 - Ora Redesign-ului
Ideea de a-mi schimba design-ului blogului personal mi-a venit foarte spontat, si nu a durat mai mult de o zi pentru a ma inspira din diferite galerii ca intr-un final sa obtin ceea ce vedeti acum. Simteam oricum ca trebuie o schimbare, pentru ca tema veche avea deja vreun an de cind era activa.
Sper sa prinda bine la ochi, si aveti curajul sa-mi spuneti daca ceva nu e in regula, sau ati gasit vreun bug.
Sursa
2009-01-27 02:46:13