Mania “Barack Obama” a luat proporţii prea mari
Noul preşedinte american Barack Obama a avut o campanie electorală de invidiat. Pentru asta, merită toate aprecierile. O veche vorbă bătrânească spune că “ce-i prea mult strică”, cuvinte care îşi câştigă tot mai mult teren în mintea mea atunci când meditez asupra personalităţii preşedintelui american şi evoluţia imaginii acestuia. Balonul “Barack Obama - the man [...]Sursa
2009-01-25 15:29:46