Comunicare prin intermediul blogului sau Gootsa Show va fi pus în curînd pe blog
Uneori bloggingul aduce mai multă plăcere ca de obicei. Ieri, una din publicaţiile anterioare despre Ghiţă Show, a fost comentată de către prezentatorul emisiunii.
L-am contactat pe Guţă Ţigănaş referitor la celelalte părţi a show-ului “Ghiţă Show” şi am primit răspuns că în curând ne vom întâlni cu el în timpul apropiat pentru a primi înscrierile emisiunilor.
Totodată el mi-a transmis o poză cu Gheorghe Urschi.
Ceea ce facem pe blog o facem din plăcere (şi în cadrul tezei de doctor a lui eugen) şi ne face plăcere că munca noastră nu rămâne nepreţuită. Încă un exemplu este mesajul de mulţumire a lui Sergiu Dubceac (fost participant la Fabrica de Staruri) sau al mamei Valeriei de la FdS.
Sursa
2009-01-22 17:50:22