Sheriff va juca cu Ventspils în sferturi
Campioana Moldovei va avea misiune grea în sferturile de finală ale Cupei Comunităţii. Sheriff are de jucat cu campioana ultimelor trei ediţii din Letonia, Ventspils. Formaţia lui Ţâgârlaş şi Dedov are ca obiectiv câştigarea competiţiei, la fel ca tiraspolenii. Sheriff a jucat cu mai multe rezerve în ultimul meci din grupă: 0-0 cu Levadia. Partida Sheriff - Ventspils se va disputa miercuri de laSursa
2009-01-21 17:08:12