SEMNEAZA PETITIA PENTRU REDENUMIREA STRAZII A. PUSKIN IN NUMELE LUI GRIGORE VIERU
ACUM E MOMENTUL. SEMNEAZA PETITIA PENTRU REDENUMIREA STRAZII A. PUSKIN IN GRIGORE VIERU http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?grvieru&1 Petitie pentru redenumirea unei din cele mai importante strazi din or. Chisinau in cinstea marelui poet Grigore VIERU, detinator al Ordinului National “Steaua Romaniei” in grad de Mare Cruce. Este vorba despre strada cu numele A. Puskin, care fiind langa str. M. Eminescu [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=stefanmiron.wordpress.com&blog=5733247&post=181&subd=stefanmiron&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-20 22:01:28