Sunt dezolat, am făcut şi azi figuraţie într-un spectacol prost
Autorităţile încă de duminică au fost pregătite pentru ieşirea mulţimilor în stradă. La spitalul de urgenţă spune lumea că a văzut un pluton de carabineri aduşi cu noaptea în cap ca să facă faţă unui aflux de oameni. dar, cum aceştia n-au prea venit, au avut grijă luni, a doua zi, să îngrădească cu cordoane [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=brega.wordpress.com&blog=2420535&post=1315&subd=brega&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-20 20:52:34