Ochiul demonstrează creaţia !
Vă propun să citiţi articolul Fiziologia analizatorului vizual După citirea acestui articol vă propun să meditaţi la următoarele : - evoluţia presupune că aceste organe (inclusiv ochiul ) apar din nevoia de adaptabilitate , sunt un produs al greşelei . - la nici o etapă nu este explicat cum a apărut ochiul ca nevoie a primelor organisme (care [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=alexcurbet.wordpress.com&blog=2019655&post=1037&subd=alexcurbet&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-20 15:38:19