Am lansat portalul de știri ZIUA.MD
Astăzi, de Ziua Unirii, lansăm un nou proiect media, care, sperăm foarte mult, va aduce mai multă lumină și claritate în privința celei mai grele întrebări care ne macină: cine suntem, ce avem, ce putem și ce trebuie să facem? Noi nu cunoaștem totul, dar vrem să vă transmitem măcar ceea ce știm și înțelegem. În speranța că vom contribui, câtuși de puțin, la atingerea …Sursa
2023-03-27 12:07:40