I hate livejournal….
Sau poate sa renunt din cauza lor la blogosfera.md ?? Motive: 1. Nu accept sistemul livejournal.com ca unul pentru bloguri… 2. Toate sunt in limba rusa. 3. Se inscriu pe blogosfera.md si zilnic trebuie sa vad cel putin un titlul pe aceasta pagina care contine cuvinte necenzurate, desigur in rusa. 4. Nu vad nici un interes din partea acestor indivizi [...]Sursa
2007-10-06 23:14:40