Banca prieteniei vine la Chișinău cu Papergirl
Noi de foarte multe ori vedem lucruri tare faine pe Facebook, facem share, punem like, și după o viralitate de câteva zile totul s-a uitat și mergem mai departe să căutăm alte lucruri faine care să le arătăm celorlalți. Echipei Papergirl totuși i-a plăcut foarte mult ideea apărută pe adme.ru cu Banca Prieteniei. Și după [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dalexlebedev27.wordpress.com%26blog%3D5457101%26post%3D6739%26subd%3Dalexlebedev27%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-08-03 09:27:34