Sursă de motivare (video)
Zilnic am nevoie de responsabilități și scopuri pe care le scriu în agendă la începutul lunii, pentru că altfel ajung să irosesc timpul în mediul virtual, așa cum o fac de altfel mulți dintre noi. Am nevoie de noi schimbări în orarul vieții mele. Te întrebi de ce? Ador schimbările și ele reușesc că alunge rutina din cei patru pereți ai vieții mele. Astăzi o bună prietenă mi-a trimis un materialSursa
2012-07-31 23:50:00