Ce e mai grav: blaturi la nivel de selectionate sau la nivel de cluburi?
Fiecare din noi avem propria percepție a realității. Este adevărat, fiecare din noi este corect, fiindcă adevărul absolut pe care suntem merem convinși că îl deținem, defapt îl știe doar Dumnezeu.
Lăsînd introducerea filosofică am mai multe întrebări despre selecționatele noastre. Poate voi o să găsiți răspuns la aceste intrebări.
Subiectul meciurilor trucate dintre diferite cluburi din Divizia Națională nu mai este tabu, pe nimeni miră, ba chiar observ că unii oameni devin verticali față de aceste meciuri murdare, ceea ce reprezintă un semn de maturitate. Trăiască progresul.(...)Read the rest of Ce e mai grav: blaturi la nivel de selectionate sau la nivel de cluburi? (699 words)
© Gradinaru Eugen for Blog SportBusinessMD, 2012. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us Post tags:
Feed enhanced by Better Feed from Ozh
Sursa
2012-07-31 00:38:25