Gindim la fel
Constantin Tănase: Imposibila iubire (de pe baricade) http://www.timpul.md/articol/imposibila-iubire-%28de-pe-baricade%29-35912.html Am citit zilele acestea, cu surprindere, dar şi cu un sentiment de ruşine pentru faptul că până acum nu am ştiut că, dacă regina albinelor, matca, cum i se mai spune, dintr-un stup e nervoasă şi agresivă, acest comportament se transmite şi albinelor simple, întregii familii, fapt [...]Sursa
2012-07-31 08:23:13