Feeling casual today
A quick outfit post to show you what I was wearing yesterday.I was feeling casual and I wanted to wearing just a white t-shirt and jeans.Actually this t-shirt has become my favorite one,and I'm wearing it all the time.
Un scurt post pentru a vă arăta ținuta pe care am purtat-o ieri.Am optat pentru un look casual pentru că așa mă simțeam eu în ziua ceea,comod.Ceea ce ține de tricoul pe care îl vedeți în poze,a devenit unul dintre preferatele mele,și îl port mereu,fie cu blugi sau șorți.Sper să vă placă!Pupici.
Debenhams T-shirtJeans bought in a local storeSteve Madden nude flatsVintage sunglasses
Sursa
2012-07-28 23:24:00