Ştefan Stan este deja Ştefan cel Mare, dar cei din marketingul artistic preferă să doarmă...
Cineva spunea: "îţi doresc să devii Ştefan cel Mare".Este deja "Ştefan cel Mare", numai că unora, care fac marketing de doi bani le place să stea cu diamantul în buzunare în loc să se dea peste cap să îi lanseze cât mai repede melodii, videoclipuri, concerte de anvergură, etc
Să ai în mână un astfel de talent muzical, o astfel de voce şi să te mulţumeşti să fii o casă de discuri mediocră, mi se pare o mare prostie din partea celor care o gestioneză, dar cum spunea Badea?..."Trăim în România şi asta ne ocupă tot timpul!"
Mult succes, Ştefane şi de abia aştept să apară în viaţa ta şansa acea unică, care face din orice artist talentat, unul desăvârşit! te îmbrăţişez!
De ce dovezi vocale mai bune au nevoie cei din businessul artistic...nu ştiu, dar ştiu că Ştefan poate cânta orice şi a dovedit-o. Probabil însă, că a greşit că nu s-a născut femeie fără voce, dar cu silicoanele la purtător...se lansa mai rapid!
Sursa
2012-07-28 13:48:00