Niște fotografii de la țară
Dacă ai un pic de timp liber, și anume 3-4 zile, o săptămână, du-te la țară. Acolo e altfel. Oamenii sunt altfel. Totul e altfel. Parcă-i în SUA Floarea-soarelui. Nu aceea care se mănâncă. Aceea care se dăruiește. Da nouă ne este pohui. Pe deal Anul acesta cu păpușoii cam slab. Și totuși... Roșii de rasă În depărtare s. Vărvăreuca, r-ul FloreștiSursa
2012-07-26 10:14:00