Despre vedetismul moldovenilor, despre peştele Moldova – stricat şi la cap şi la coadă şi despre mine – centrul universului meu
Textul din continuare este unul mai emoţional şi mai personal decât cele scrise anterior. Prin urmare, îl consider o excepţie şi mi-ar plăcea să fie tratat ca atare. Vedetismul-molimă Printr-o stranie înlănţuire de circumstanţe, ieri şi alaltăieri m-am „confruntat” cu![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dnatiadinurma.wordpress.com%26blog%3D31600561%26post%3D2066%26subd%3Dnatiadinurma%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-24 23:52:12