Troleibuze #crimeea
În postarea de ieri am scris că ne-am cazat într-un apartament de lângă Akvarium. Dacă vrei să te bronzezi gratis trebuie să mergi la Profesorskii ugolok. Până acolo eşti nevoit să mergi cu troleibuzul care costă 1,25 UAH = 1,80 lei. M-a mirat vechimea acestor troleibuze, încă de acelea de prin anii '60. Sunt şi alte troleibuze, asemănătoare cu ale noastre din Chişinău, acelea circulă întreSursa
2012-07-22 09:28:00