DURATA DE VIAȚĂ A SPORTIVILOR ÎN REPUBLICA MOLDOVA
Dacă ar fi să comparăm un fotbalist cu un săritor în lungime, cu un canotor, un șahist sau cu orice alt sportiv, când vine vorba de expunere mediatică rezultatul e zdrobitor în favoarea jucătorilor cu balonul rotund. Fie că sunt în toiul campionatului sau în pauză competițională, purtătorii de crampoane și jambiere, sunt mai mereu [...]Sursa
2012-07-18 22:09:46