Oamenilor din viaţa mea
În viata fiecaruia dintre noi , la un moment dat ,apare cineva care ne da încredere,curaj şi forţa ! Sunt simpli trecatori dar cu suflet mare. Oameni care traies demn fiecare clipa şi care preţuiesc fiecare persoana şi fiecare minut din viaţa lor.
Ma simt o norocoasa,mereu am spus, însa în ultimul timp am cunoscut oameni care pur şi simplu ma uimesc cu bunatatea lor, oameni care ar face orice pentru binele celuilant, care ar întinde o mana de ajutor chiar şi atunci cand ei nu mai au putere. Şi o fac neconditionat. Ei îmi aduc o experienţă de pace sau ma fac să rad. Ei ma pot învăţa ceva ce nu am mai făcut. Ei îmi dau o cantitate incredibilă de bucurie.
Sunt îngeri.Sunt suflet. Lacrima.Zambet. Bucurie. Prietenie. Durere.Asta sunt oamenii din viaţa mea. Va multumesc ca sunteţi alaturi de mine. Va mulţumesc pentru că faceţi parte din viaţa mea… fie că este pentru un motiv, o perioada sau o viaţă!Sursa
2012-07-18 23:51:36