Şcoala de vară – Define Yourself!
Şcoala de vară – Define Yourself! Asociaţia Clubul Liderii Mileniului Trei organizează cea de-a cincea ediţie a şcolii de vară Branding Romania care se va desfăşura în perioada 26 – 31 august 2012 la Braşov. Sub deviza “Define yourself!”, proiectul îşi propune să informeze, să mobilizeze şi să responsabilizeze tinerii pasionaţi de autodezvoltare pentru a contribui la transformarea [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dbnrm.wordpress.com%26blog%3D8098609%26post%3D2330%26subd%3Dbnrm%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-16 16:39:42