#cuptorulblogosferic Victor Guzun – Floarea soarelui
Unul din cele mai frumoase momente a #cuptoruluiblogosferic s-a produs când bloggerul Victor Guzun (cel care în timpul liber e Ambasador al Republicii Moldova în Estonia) a interpretat ”Floarea soarelui”. Versurile cântecului sunt scrise de Grigore Vieru, muzica a fost scrisă de Ion Aldea-Teodorovici.
Repetiția a început de cu zi.
Seara însă a fost mult mai plină de emoții și magie.
*Sursa
2012-07-15 17:33:48