"Animalele se sărută în public"... și nu tinerii însurăței (video)
Cel mai des la unele întrebări, răspunsul nostru este "nu aveam/nu avem". Nu avem filme, nu avem actori bine plătiți/motivați și apreciați. Nu avem bani pentru a lansa CD-uri cu muzică de calitate. Nu avem bani pentru a lansa proiecte ce promovează valori și tradiții. Nu avem, pentru că tot ce trebuie să avem sunt banii, pentru a realiza ceva... Întâmplător sau pentru că orice ușă nu seSursa
2012-07-11 00:34:00