Croiește-ți drumul prin muncă!
![](http://2.bp.blogspot.com/-Op0yRtf_kGM/T_vj3c64ICI/AAAAAAAAA8o/lEacZsloZT0/s320/computer-32745_640.png)
Există întotdeauna o soluție la cele mai complexe probleme. Dacă vrei să înveți să zbori, du-te la aerodrom, la vârsta de 16 ani, și fă-le cafele celor de acolo!Deschide larg ochii! Învață!Nu trebuie să te duci la școala de arte ca să devii creator de modă. Intră într-o casă de modă și ia o mătură în mînă! Croiește-ți drumul prin muncă!Richard Branson despre soluții la problemele de angajare.
Sursa
2012-07-10 11:12:00