Ce să faci şi, mai ales, ce să nu faci în campania de admitere
Am scris ceva mai devreme despre haosul care se repetă, în ultimii ani, în primele zile ale campaniei de admitere în universităţi (http://tatianarosca.wordpress.com/2012/06/12/cine-provoaca-haosul-la-admiterea-in-universitati/). Mi-am expus părerea nu pentru a învinui administraţiile universităţilor de ceea ce se întâmplă în aceste zile, ci pentru a încerca să conving măcar pe cineva de faptul că în primele 2-3 [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dtatianarosca.wordpress.com%26blog%3D11976878%26post%3D3214%26subd%3Dtatianarosca%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-10 18:24:15